Привет, прекрасни хора!
Искрено вярвам,че всеки може да помогне сам на себе си , като направи крачка към природата, защото тя помага на всички ни ! В природата е ключът към здравето! Готови ли сте да излезете от зоната си на комфорт и да направите нещо за себе си найстина?
☆Когато сме уплашени и не знаем как да продължим ,когато се чувстваме сякаш губим контрол и нищо не ни радва, тогава Цветята на др. Бах ,могат да направят чудеса и да ни "подадат" ръка!
☆ В случай на страх ,тревожност ,тъга,гняв или обида, цветните есенции ни помагат да погледнем ситуацията от друг ъгъл, да повишим своята вибрация и да освободим умът си от тежестта и напрежението! Ако и вие се чувствате така, ако имате нужда от чудо, ако душата ви има нужда от свобода,тогава цветята са за вас!
Позволете си да върнете баланса и хармонията , позволете си да тръгнете по нов път, този към вашата мисия!
☆В главата ви въртят ли се въпроси ,премисляте ли всяко нещо , което казвате или правите , идват ли неканени страхове, тайте ли емоции, които са токсични за вас, а дори не го осъзнавате или го осъзнавате, но нямате енергия и сили да промените това!
☆Какво е за вас промяната или ви е страх да предприемете действия по пътя към нея ? мислите ли за своите чувства или ги "пазите" някъде там на дълбоко и криете ключът още по -дълбоко? Ако дори един от тези въпроси е част от вашата история , помислете какво ви спира?
☆Какво ви спира, да бъдете себе си, какво ви спира да обичате себе си и да обичате и другите , какво ви спира да реализирате, своята промяна?
До вас в тази трансформация на помощ идват 38 верни приятели в лицето на цветните есенции на др. Бах, за да ви подкрепят и дадат кураж и надежда! Те помагат да усетим лекота и по нов начин да усетим живота, по нов начин да усетим себе си и другите!
☆Терапия за душата с мен ,
Нора☆